Nowoczesne bramy wjazdowe

0
390

Nowoczesne bramy wjazdowe

Idąc z duchem czasu i podążając za postępem technologicznym, coraz częściej wybieramy te produkty, które są w pełni zautomatyzowane. Zapewnia nam to bowiem maksymalną wygodę. Nic więc dziwnego, że od pewnego czasu, modne są bramy napędy przesuwne, które umożliwiają otwarcie bramy napędy jednym ruchem ręki lub nawet bez konieczności wysiadania z samochodu.

Wszelkie bramy napędy przesuwne montowane są tak, aby ułatwić posiadaczowi ich otwieranie. Jednocześnie, pozwalają na częste przechodzenie przez nie, bez utraty czasu. To szczególnie ważne w zakładach i firmach. Jeżeli chodzi o sposób działania, to bramy napędy przesuwne są zwykle przesuwane w poziomie. Innym typem są bramy przesuwne otwierane pilotem. Wystarczy jeden przycisk, by się otworzyły. Jest to możliwe, dzięki małemu nadajnikowi i mechanizmowi montowanemu w bramie.

Godną uwagi kwestią jest jedna z dodatkowych funkcji bram. Otóż, niektóre bramy przesuwne, pozwalają na wmontowanie czujnika ruchu. Pozwoli on uniknąć ewentualnych otarć, ponieważ brama będzie automatycznie unikała dotknięcia samochodu.