Piękny wygląd w kostiumie jednoczęściowym

0
428

Specjalna konstrukcja stroju jednoczęściowego kąpielowego sprawia, że sylwetka staje się bardziej smukła. Do dyspozycji jest kilka rozwiązań, ale te najbardziej popularne to wiązanie na szyi, dzięki czemu górna część zyskuje na smukłości. Także w kostiumie z rozpinaną stójką można wyglądać szczuplej. Można także włożyć monokini, dzięki któremu uzyskuje się wrażenie, że sylwetka przypomina kształt klepsydry.

Co do wzorów na stroju kąpielowym jednoczęściowym, to choć kuszą nas ogromne egzotyczne kwiaty, to pozostańmy wierne drobnym deseniom, które zmniejszają optycznie sylwetkę. Postawmy także na grę kolorów, a więc na połączenie podłużnego pasa ciemniejszego koloru z przodu z jaśniejszymi po bokach – w ten sposób także wymodelujemy kształt ciała. Możemy też wybierać kostiumy w ciemnych kolorach, które optycznie wyszczuplają sylwetkę. Czarny i granatowy prezentują się znakomicie z opalenizną, a jednocześnie odejmują kilogramów.

Dzięki kilku trikom zastosowanych w strojach kąpielowych jednoczęściowych kobieca sylwetka może zostać ładnie wymodelowana, co przecież liczy się w sytuacji plażowej ekspozycji.

Stroje kąpielowe jednoczęściowe powinny się znaleźć w szafie każdej kobiety, która chce wyglądać z klasą także podczas uprawiania sportów wodnych.