Usługi dektektywistyczne a dowody na zdradę

0
252
Usługi dektektywistyczne a dowody na zdradę

Spotkanie ze zdradą współmałżonka, z reguły jest bardzo bolesnym doświadczeniem. Przysięgaliśmy sobie przecież czy to przed Bogiem czy w obecności urzędnika USC uczciwość małżeńską. Złamanie przysięgi stanowi więc spory cios dla strony.

O tym czy jesteśmy zdradzani, zwykle dowiadujemy się w najmniej oczekiwanych momentach. Często jednak nie dopuszczamy tej myśli do głosu i wypierając ją, żyjemy jak do tej pory, oszukując samych siebie. Każdy jednak powoli dojrzewa i stara się znaleźć odpowiedź na pytanie: jak udowodnić zdradę żonie/mężowi.

Aby uzyskać rozwód z orzeczeniem o winie, musimy posiąść naprawdę konkretne dowody świadczące o winie współmałżonka. Starając się znaleźć je samodzielnie, możemy przypadkiem spłoszyć niewiernego współmałżonka i wzbudzić jego czujność, dlatego dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy detektywa. O tym, jak udowodnić zdradę żonie/mężowi, wiemy naprawdę dużo. Cała nasza wiedza została nabyta właśnie podczas praktykowania zawodu. Doświadczenie oraz stosowne uprawnienia i licencja to nasza największa broń prowadząca nas do rozwiązania prowadzonych spraw.

Decydując się przyjąć zlecenie, podchodzimy do niego w sposób indywidualny. Poznajemy naszych klientów, wysłuchujemy ich i przystępujemy do działań. Staramy się, aby nikt nie rozpoznał w nas specjalistów szukających dowodów zdrady, dlatego idąc w ślad za obserwowanym, zachowujemy się tak, jak on.

Działania incognito stanowią podstawę naszego zawodu.

Materiał dowodowy zdobyty przez prywatnego detektywa zostaje poddany analizie oraz konsultacji ze współpracującymi z naszym biurem ekspertami kancelarii prawniczej. Informacje, jak udowodnić zdradę żonie które opuszczają nasze biuro, nigdy nie stanowią zlepek danych, ale są uściślone, sprecyzowane i pewne. Tylko konkretyzacja danych daje możliwość udowodnienia zdrady żonie lub małżonkowi.

Nasze dowody są niepodważalne. Stanowią czytelne źródło wiedzy o niewiernym współmałżonku, które prowadzi do rozwiązania małżeństwa, a także upraszcza przeprowadzenie sprawy alimentacyjnej.